РДГУ ОГОЛОШУЄ НАБІР СЛУХАЧІВ НА КУРСИ ПІДГОТОВКИ ДО ВСТУПУ У ЗВО

ДО УВАГИ МАЙБУТНІХ АБIТУРIЕНТІВ !
РIВНЕНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ГУМАНІТАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ОГОЛОШУЄ НАБІР СЛУХАЧІВ
НА КУРСИ ПІДГОТОВКИ ДО ВСТУПУ У ЗВО

• Завдання курсів – ефективна підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання та успішного проходження вступних конкурсів до закладів вищої освіти України.
  • Навчання здійснюється з таких предметів : українська мова, українська література, історія України, математика, фізика, біологія, географія, хімія, англійська мова, німецька мова, французька мова.
  • Заняття на курсах проводяться у вихідний день неділю з 1 жовтня 2019 року до 31 травня 2020 року. Початок занять – о 9 год. 30 хв.
  • Особи, які пройшли повний курс навчання на підготовчих курсах, при поданні документів для вступу до РДГУ мають право додатково отримати до 10 балів. Порядок обчислення додаткового балу встановлюється правилами прийому ВНЗ.
  • Вартість навчання : 250-300 гривень в місяць за один предмет.
  • Адреса : м. Рівне, вул. Пластова, 31, РДГУ, кабінет 110.
  • Контактний телефон підготовчих курсів : 067–362–19–61.

понеділок – п’ятниця: 9:00 – 17:00
(03.06; 16.07; 22.07; 25.07; 26.07; 31.07; 10.08– до 18:00)
(13.07; 20.07; 27.07 – до 17:00, якщо це передбачено розкладом вступних випробувань; 10.08 – до 18:00)
(9:00 – 17:00, якщо це передбачено розкладом вступних випробувань)
Порядок роботи Приймальної комісії може бути змінений відповідно до прийнятого нею рішення.

Консультаційні телефони 098-475-6722