РДГУ оголошує додатковий набір вступників на навчання

Рівненський державний гуманітарний університет
оголошує додатковий набір вступників на навчання
на вільні місця ліцензійного обсягу

за кошти фізичних та юридичних осіб:

• для здобуття освітнього ступеня бакалавра на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста на скорочений строк за заочною формою навчання;
  • для здобуття освітнього ступеня бакалавра на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста, магістра на нормативний строк за денною та заочною формою навчання;
  • для здобуття освітнього ступеня магістра на основі бакалавра (крім спеціальностей, для яких передбачено проходження ЄВІ) за денною та заочною формою навчання.

Строки додаткового набору на навчання:

• прийом заяв та документів з 05 вересня по 20 вересня 2019 р.
  • вступні випробування – 23-25 вересня 2019 р.
  • оголошення списку рекомендованих до зарахування – 26 вересня
  • прийом оригіналів документів від вступників, рекомендованих до зарахування– до 28 вересня 2019 р.
  • зарахування на навчання 30 вересня 2019 р.

До 30 листопада 2019 року проводиться набір на навчання вступників:

• для здобуття освітнього ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти за заочною формою навчання;
  • для здобуття освітнього ступеня магістра на основі освітнього ступеня (освітньо-кваліфікаційного рівня) бакалавра, спеціаліста, магістра за денною та заочною формою навчання.

Перелік спеціальностей та освітніх програм, на які здійснюється додатковий набір (PDF)

понеділок – п’ятниця: 9:00 – 17:00
(03.06; 16.07; 22.07; 25.07; 26.07; 31.07; 10.08– до 18:00)
(13.07; 20.07; 27.07 – до 17:00, якщо це передбачено розкладом вступних випробувань; 10.08 – до 18:00)
(9:00 – 17:00, якщо це передбачено розкладом вступних випробувань)
Порядок роботи Приймальної комісії може бути змінений відповідно до прийнятого нею рішення.

Консультаційні телефони 098-475-6722