До уваги студентів ІІ-ІV курсів РДГУ та інших закладів вищої освіти!

05 вересня 2019 року в корпусі 2 (вул. Пластова, 31) у Рівненському державному гуманітарному університеті відбудеться
Ярмарок додаткових освітніх можливостей

На Ярмарку можна буде дізнатись про можливості здобуття другої вищої освіти під час навчання в університеті та про цікаві спеціальності, підготовку за якими проводить наш заклад.

Запрошуємо до спілкування з представниками факультетів і кафедр:

• 1110 – студентів педагогічного, художньо-педагогічного факультетів, факультету документальних комунікацій та менеджменту, інституту мистецтв;
  • 1245 – студентів історико-соціологічного, психолого-природничого, фізико-технологічного факультетів, факультетів української філології, іноземної філології, математики та інформатики.

понеділок – п’ятниця: 9:00 – 17:00
(03.06; 16.07; 22.07; 25.07; 26.07; 31.07; 10.08– до 18:00)
(13.07; 20.07; 27.07 – до 17:00, якщо це передбачено розкладом вступних випробувань; 10.08 – до 18:00)
(9:00 – 17:00, якщо це передбачено розкладом вступних випробувань)
Порядок роботи Приймальної комісії може бути змінений відповідно до прийнятого нею рішення.

Консультаційні телефони 098-475-6722