До уваги випускників шкіл, майбутніх абітурієнтів, талановитих творчих молодих людей, які планують здобути якісну професійну освіту

З метою розвитку освітнього, інноваційного, професійного потенціалу країни, пошуку та підтримки обдарованих дітей і створення умов для розвитку їх інтелектуальних здібностей, якомога ширшого залучення учнівської молоді до професійно-орієнтованого навчання
Рівненський державний гуманітарний університет
проводить
Всеукраїнську олімпіаду РДГУ для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти

зі спеціальностей, визначених Правилами прийому до РДГУ в 2018 році:

• 014.04 «Середня освіта (Математика)»,
  • 014.05 «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)»,
  • 014.07 «Середня освіта (Географія)»,
  • 014.08 «Середня освіта (Фізика)»,
  • 014.09 «Середня освіта (Інформатика)»,
  • 014.10 «Середня освіта (Трудове навчання та технології)»,
  • 015.10 «Професійна освіта (Комп’ютерні технології)»,
  • 015.15 «Професійна освіта (Охорона праці)»,
  • 091 «Біологія»,
  • 101 «Екологія»,
  • 104 «Фізика та астрономія».

Регламент олімпіади:

1. До участі в Олімпіаді допускаються особи, які отримали повну загальну середню освіту, або є учнями випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів, або мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту в навчальний рік проведення Олімпіади.
  2. Реєстрація учасників Олімпіади проводиться на сайті olimp.rshu.edu.ua до 28 квітня 2018 року.
  3. Олімпіада проводяться у два тури – дистанційний та очний.
  4. Перший дистанційний тур проводиться з 28 квітня до 5 травня 2018 року через Інтернет. Учасники ознайомлюються із завданнями, розміщеними на сайті olimp.rshu.edu.ua, та розв’язують їх. Надсилання розв’язків та їх перевірка здійснюється автоматично в режимі реального часу. Результати тестування будуть оновлюватися щодня.
  5. Другий очний тур проходить 6 травня 2018 року безпосередньо в університеті. До участі в другому турі допускаються учасники, які набрали не менше 75% максимальної суми балів в першому турі. Перевірка розв’язків здійснюється відразу після завершення змагання. Результати мають бути опубліковані протягом чотирьох годин.

Учасникам другого туру Олімпіади нараховуються додаткові бали до сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання одного з предметів в процесі розрахунку конкурсного бала при вступі до РДГУ на відповідну спеціальність у тому самому календарному році. Додаткові бали нараховуються учасникам, які набрали не менше ніж 90% максимальної суми балів у другому турі. Кількість додаткових балів визначається журі за результатами змагання і не може перевищувати 20.

Другий тур проходитиме за адресою: м. Рівне вул. Пластова, 31, факультет математики та інформатики.

Телефон координатора олімпіади - (067)3621961 Сяський Володимир Андрійович

Консультаційні телефони
098-475-6722, 095-359-7366

Телефон гарячої лінії РДГУ для скарг та пропозицій щодо роботи приймальної комісії