УВАГА! СТУДЕНТАМ І – ІІІ КУРСІВ!

У 2018 році Ви можете продовжувати навчання за своєю спеціальністю і водночас ЗДОБУТИ БУДЬ-ЯКУ ІНШУ СПЕЦІАЛЬНІСТЬ та отримати освітній ступінь бакалавра за двома спеціальностями.

Університет приймає на навчанняна другий курс студентів, які не менше одного року здобувають ступінь бакалавра (завершили навчання на першому або старших курсах) та виконали у повному обсязі навчальний план (не мають заборгованості за результатами заліково-екзаменаційної сесії І та ІІ семестрів).

Прийом на навчання для здобуття ступеня бакалавра за іншою спеціальністю проводиться БЕЗ ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання 2016-2018 років з конкурсного предмету з найвищим ваговим коефіцієнтом, визначеного для обраної спеціальностіабоза результатом вступного іспиту, якщо такий сертифікат відсутній.

Початок прийому заяв і документів 12 ЛИПНЯ.

Для участі в конкурсі необхідно подати до приймальної комісії:

• заяву в паперовій формі;
  • копію документа, що посвідчує особу та громадянство;
  • копію документа про повну загальну середню освіту та додатку до нього;
  • копію сертифіката ЗНО (за наявності), завірена у відділі кадрів РДГУ;
  • копії залікової книжки та індивідуального плану, які засвідчують виконання навчального плану за перший курс, завірені печаткою та підписом декана або копію академічної довідки;
  • медичну довідку за формою 086-о (при вступі для здобуття спеціальностей 014 «Середня освіта (Фізична культура)»; 017 «Фізична культура і спорт»; 024 «Хореографія»; медичні огляди проводяться до 11 липня);
  • чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см.

Копії документів засвідчуються у приймальній комісії безкоштовно (за наявності оригіналів).
Програми вступних іспитів з конкурсних предметів розміщені на сайті приймальної комісії.
Фінансування навчання здійснюється за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб.

Необхідні консультації можна отримати за адресою: вул. С. Бандери, 12, каб. 8;
тел. (0362) 26-48-69; (0362) 63-45-77.

Консультаційні телефони 098-475-6722, 095-359-7366