УВАГА! ВИПУСКНИКАМ КОЛЕДЖІВ!

У 2018 році Ви можете вступити до РДГУ для здобуття спорідненої або іншої спеціальності ЛИШЕ НА ОСНОВІ ФАХОВОГО ВИПРОБУВАННЯ.

Вступники на основі спорідненої спеціальності отримують нагоду здобути ступінь бакалавра ВСЬОГО ЗА ДВА РОКИ і можуть брати участь в конкурсі на місця державного замовлення.

Вступники на основі інших спеціальностейздобуватимуть вищу освіту ТІЛЬКИ ТРИ РОКИ за кошти фізичних та юридичних осіб.

У цьому році надається особлива підтримка вступникам на основі інших спеціальностей, на здобуття спеціальностей Середня освіта (Математика), Середня освіта (Біологія та здоров’я людини),  Середня освіта (Географія),  Середня освіта (Фізика),  Середня освіта (Інформатика),  Середня освіта (Трудове навчання та технології),  Професійна освіта (Комп’ютерні технології),  Професійна освіта (Охорона праці),  Біологія, Екологія,  Фізика та астрономія,  які також можуть брати участь в конкурсі на місця державного замовлення і здобути ступінь бакалавра ЛИШЕ ЗА ТРИ РОКИ.

Початок прийому заяв і документів 12 ЛИПНЯ.

Для участі в конкурсі необхідно подати до приймальної комісії:

• заяву в паперовій формі;
  • копію документа, що посвідчує особу та громадянство;
  • копію диплома та додатку до нього;
  • медичну довідку за формою 086-о (при вступі для здобуття спеціальностей 014 «Середня освіта (Фізична культура)»; 017 «Фізична культура і спорт»; 024 «Хореографія»; медичні огляди проводяться до 11 липня);
  • чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см.

Копії документів засвідчуються у приймальній комісії безкоштовно (за наявності оригіналів).

Програми вступних іспитів з конкурсних предметів розміщені на сайті приймальної комісії.

Фінансування навчання здійснюється за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб.

Необхідні консультації можна отримати за адресою: вул. С. Бандери, 12, каб. 8;
тел. (0362) 26-48-69; (0362) 63-45-77.

Консультаційні телефони 098-475-6722, 095-359-7366