Сьогодні в університеті працюють 24 професорів і докторів наук, 261 кандидатів наук, 6 академіків, 4 члени-кореспонденти. Науковці університету публікують монографії, підручники, навчальні посібники, статті у вітчизняних і зарубіжних виданнях, здійснюють важливі винаходи.

ДО УВАГИ ВИПУСКНИКІВ ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ!

Якщо Ви здобули ОР (ОКР) бакалавра, спеціаліста чи магістра, то маєте можливість здобути споріднену або іншу спеціальність у Рівненському державному гуманітарному університеті.

Зверніть увагу на новації, запроваджені МОН України в 2018 році!

І. Вступники на навчання для здобуття спеціальностей «Історія та археологія», «Культурологія», «Економіка (економічна кібернетика)», «Політологія», «Психологія» вперше будуть складати єдиний вступний іспит з іноземної мови у процесі ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ та проходити фахові випробування в університеті.

Для проходження ЗНО необхідно створити особистий електронний кабінет та зареєструватись у терміни з 14 травня по 5 червня 2018 року. Основна сесія ЗНО відбудеться 11 липня 2018 року.

Заяви і документи для участі в конкурсі будуть прийматись з 02 по 09 липня, а фахові вступні випробування з 02 по 29 липня (для вступників денної форми навчання), з 01 по 06 серпня (для вступників заочної форми навчання).

Додаткові фахові випробування для вступників на основі інших спеціальностей проводитимуться з 14 травня по 31 травня.

ІІ. Вступники на навчання для здобуття усіх інших спеціальностей складають фахові випробування та іспит з іноземної мови в університеті, а для вступу на неспоріднені спеціальності – ще додаткові фахові випробування.

Прийом заяв та документів з 02 по 31 липня 2018 року. Вступні випробування проводяться з 01 по 10 серпня.

ІІІ. Для вступників усіх категорій:

• додаткові фахові випробування оцінюються за шкалою «склав» - «не склав»;
  • конкурсний бал розраховується з урахування середнього балу додатку до диплома, який розраховується за шкалою від 0 до 20 балів (розрахунок балів представлений у розділі VІІ Правил прийому до РДГУ в 2018 році).

Необхідні консультації можна отримати за адресою: вул. С. Бандери, 12, каб. 8;

тел. (0362) 26-48-69; (0362) 63-45-77.

Телефон гарячої лінії РДГУ для скарг та пропозицій щодо роботи приймальної комісії
63-46-65